Petra Burianová

Angličtina

Z

Angličtina je nejrozšířenějším světovým jazykem

Asi pro půl miliardy lidí je mateřským jazykem, nicméně další 2 miliardy se anglicky lépe nebo hůře domluví. To je každý třetí člověk na planetě. Co to pro Vás znamená? S angličtinou máte velké šance, že se domluvíte, ať už se nacházíte kdekoli v Evropě, v Severní i Jižní Americe, v Asii, Africe nebo Austrálii. Prostě se nikde neztratíte a všude budete tak trochu „jako doma“.

Z

Je jazykem obchodu a mezinárodních korporací.

Naprostá většina velkých mezinárodních firem používá angličtinu jako svůj dorozumívací jazyk a nejedná se jen o firmy původem z USA nebo Velké Británie. S angličtinou si za jinak stejnou práci vyděláte až o 20% více, než bez ní. Také s ní máte lepší šance vycestovat a najít si džob snů v zahraničí.

Z

S angličtinou se nemusíte bát vyrazit do ciziny

Nemusí jít hned o novou práci, angličtina pomůže třeba i na dovolené. Nebudete mít problém domluvit se na letišti, s hotelovým personálem, s taxikářem, s lidmi v obchodech či, v případě potřeby, i v nemocnici. Člověk se cítí výrazně lépe, když má možnost i schopnost se s lidmi v bezprostředním okolí domluvit.

Z

Je hlavním jazykem Internetu.

Obrovské množství webových stránek nebo zajímavých videí je právě v angličtině. Bez ní jste odkázáni pouze na český Internet, který je ale, co se týče obsahu, značně omezený. Je mnohem větší zábava sledovat projev amerického prezidenta „live“ bez simultánního překladu, než si jenom pustit zprávy v televizi. V nové digitální éře je tedy angličtina opravdu nutností a neznalost jazyka Vám brání v rozhledu a plném využití možností, které Internet nabízí.

Z

S angličtinou můžete sledovat většinu filmů v originále

Bez dabingu i bez titulků. Brzy budete i rozumět, o čem se zpívá ve většině anglických písní. Tento jazyk je vůbec pro hudební tvorbu jako stvořený.

Z

Je snadné se ji naučit

Angličtina je založena na jednoduché abecedě a oproti jiným jazykům je poměrně snadné se ji naučit. Nemusíme se tedy bát, že ji v dohledné době vystřídá jiný jazyk, například čínština, a naše investice do učení by tak přišla vniveč. nabízí.

Z

Učení angličtiny je zábava.

Jak v roli celoživotního studenta, tak lektora.

Kontakty

Petra Burianová

+420 605 974 730

Kontaktní formulář

4 + 3 =